Kanca Primo Fix With Swivel Base 140 mm PRMPLSB 140
Remodeling Easy
Home Page
View All Brands
View All Categories
Furniture
Best Choice Products
La Fuente Imports
Manhattan Home Design
Ceiling, Wall & Lighting
Decorative Ceiling Tiles
Samplize
Sweethome
Tools & Hardware
Eastwood
Sears PartsDirect
RemodelingEasy Store
PRIMO Plumber’s Vice
Parallel vice with 2 welded jaws for clamping pipes guarantees precision parallel clamping. Available with jaw widths from 100 mm to 160 mm. (Other technical details like Parallel-Vice).
 Merchant Product Name Price
Kanca Primo Fix With Swivel Base 160 mm PRMPLSB-160
PRIMO Plumber’s Vice